מומחים - תחום המשפט

עו"ד ליאור טומשין

מומחיות

עו"ד ונוטריון עוסק בכל מה שכרוך בהשקה שבין רפואה למשפט. העיסוק כולל תביעות ביטוח לאומי – נכות כללית, מחלות מקצוע ותאונות עבודה, תביעות משרד הביטחון, תאונות דרכים, ביטוח, רשלנות רפואית, חבויות, פנסיות רפואיות, סיעוד, ניידות, שירותים מיוחדים, גזזת, פוליו, נפגעי איבה וצרות אחרות.

במשרד שתי מחלקות קטנות נוספות, האחת עוסקת במקרקעין ומשפט אזרחי והשנייה בתובענות ייצוגיות.

ניסיון

שותף במשרד עו"ד מרקמן את טומשין. עו"ד למעלה מ- 22 שנים. שימש כפרקליט צבאי (רס"ן במיל.) בעל משרד עו"ד עצמאי משנת 1997הגדול בארץ בתחום הנזיקין ומונה למעלה מ- 30 עו"ד.

מייצגים באופן מרוכז עובדים של מרבית מקומות העבודה הגדולים בארץ (קופ"ח כללית, מקורות, נמלי אשדוד ואילת, עובדי הכיבוי, רשות שדות התעופה, גמלאי התעשייה האווירית, בזק, הקריה למחקר גרעיני, חברת חשמל ועוד)

השירות ניתן בפרישה ארצית רחובות , אשדוד, אילת, חיפה וצפת.

השכלה

עו"ד ונוטריון

בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות באוניברסיטת ת"א.

פעילויות נוספות

במקביל לעבודה המשפטית, כותב טור שבועי במוסף השבת של גלובס –שם כותב על "החיים", בעל תוכנית רדיו שבועית ב- FM 103, בה משיב לשאלות מאזינים בתחומי המשפט והרפואה . בעל פינה דו שבועית ברשת ב', בתוכניתה של ענת דולב, שם אני "דדי קול" ומספר סיפורים מנפלאות ההורות.

מרצה בפורומים שונים בתחום משפט ורפואה.

פרסומים

הספר "תאונות עבודה ומחלות מקצוע", הוצאת נבו, בצוותא עם עו"ד גלעד מרקמן ועו"ד ניר גנאינסקי. ספר זה משמש כספר המנחה בישראל בתחום דיני תאונות העבודה.

הספר "מסתכל על כולם מהצד", הוצאת צבעונים.

אני מאמין

בחברות ובאהבה. למדתי שאנשים אוהבים לעשות עסקים עם אנשים שאוהבים את העסקים שלהם ובסופו של יום, חלק גדול מההחלטות שלנו מתקבלות מ"הבטן" וממניעים רגשיים ולכן, בצד המקצוענות שהיא הכרחית, מערכת יחסים חברית ומערכות שמבוססות על שיתוף פעולה ונתינה, הן המערכות שמנצחות.

עו"ד ונוטריון אילנית שבת

מומחיות 

מומחית בדיני משפחה וירושה ייצוג בני זוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים, כמו גם בעריכת צוואות והסכמים משפטיים.

בתיקי ירושה ומשפחה, עורכת צוואות והסכמים שונים הנערכים בתוך המשפחה, אשר מטרתם להסדיר את יחסי הרכוש בתוכה.

עו"ד אילנית שבת (חלפון), בשנת 2009, הוסמכה כנוטריונית ומספקת שירותי תרגום ואימות מסמכים בשפות עברית ואנגלית.

ניסיון

 עו"ד אילנית שבת (חלפון) הינה עורכת דין זה למעלה מעשרים שנה ומומחית בדיני ירושה ומשפחה. במהלך שנים רבות של עבודה פעילה צברה ניסיון רב בייצוג בני זוג בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים, כמו גם בעריכת צוואות והסכמים משפטיים.לזכותה נזקפו פסקי דין רבים והצלחות משמעותיות.

מרצה בדיני ירושה ומשפחה בפורומים שונים כדוגמת השתלמויות לעורכי דין, השתלמויות לעוזרים משפטיים של שופטים בבתי משפט לענייני משפחה וכן לגמלאים ופורשים של חברות שונות וגופים ציבוריים.

לצד הפרקטיקה המקצועית, עו"ד אילנית שבת (חלפון), ממשיכה לעסוק במחקר משפטי בסוגיות נוספות בדיני ירושה ומשפחה.

לצד עבודתה המשפטית בדיני ירושה ומשפחה,עו"ד אילנית שבת (חלפון) הינה חברה בוועדת הירושה ובוועדת משפחה בלשכת עורכי הדין.

השכלה

 תואר הראשון במשפטים , באוניברסיטת בר אילן בהישגים גבוהים

תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (תואר שני במסלול מחקרי). במסגרת לימודי התואר, השלימה עו"ד שבת (חלפון) עבודת מחקר נרחבת בסוגיית חלוקת ההון האנושי בגירושין של בני זוג. במסגרת הלימודים זכתה עו"ד אילנית שבת (חלפון), בפרס הרקטור על הצטיינות מיוחדת וכן סיימה את לימודי התואר השני בהצטיינות יתרה.

פרסומים

 בשנת 2006 פרסמה עו"ד אילנית שבת (חלפון) את הספר "ירושה – עסקאות בירושה עתידה וצוואות הדדיות" (פרלשטיין גינוסר, 2006), שהעתקים ממנו מצויים בשימוש בספריות המשפטיות, גופים ציבוריים ומשרדי עורכי דין מובילים. סיפרה של עו"ד אילנית שבת (חלפון) מצוטט בפסק דין של בתי המשפט השונים לרבות בית המשפט העליון.

אני מאמין 

 במסגרת מאמרים של עו"ד אילנית שבת- הון אנושי ונכסיי קריירה

עורך דין מיכאל הוכהויזר

התמחות

עורך דין, מומחה ומנהל משרד בתחום דיני משפחה, כ- 20 שנים.

ניסיון

מייצג ומנהל סכסוכים בתוך המשפחה, הן בערכאות משפטיות והן מחוצה להן, כמגשר. בעל ניסיון רב שנים ומומחיות מיוחדת בעריכת צוואות מורכבות.

לאורך השנים כותב מדור מקצועי משפטי בעיתון גדול, ומפרסם מאמרים רבים בכתבי עת שונים.

במסגרת שיתוף הפעולה עם ארגון א.ח.ר, עו"ד הוכהויזר מיכאל מעביר הרצאות בסוגיות משפטיות הרלבנטיות לגיל הפרישה, ובעיקר בנושא "רכוש ומשפחה – כיצד ניתן  לשמור על שלמות שניהם".

השכלה

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן.

אני מאמין

המשפחה היא ערך עליון ובהתאם לכך, הדרך הנכונה לשמור על שלמותה, הנה לראות את הנולד ולהיערך מבעוד מועד "לפינוי מוקשים" העשויים להשפיע על שלמות המשפחה.

למשתתפי הקורסים של ארגון א.ח.ר ולפונים דרך ארגון א.ח.ר תנאים מועדפים בייעוץ האישי ובעריכת "מפת מוקשים" אישית.