אודות פרישה א.ח.ר.ת

אודות פרישה א.ח.ר.ת

פרישה א.ח.ר.ת הוא אתר  של ארגון א.ח.ר, המתמחה במתן שירותי ייעוץ לארגונים ופרטיים בתחום התכנון לקראת הפרישה.

ארגון א.ח.ר  מעניק סל פתרונות איכותיים ומקצועיים בפריסה ארצית בתחום תכנון תהליכי פרישה והתמודדות אפקטיבית עם האתגרים הנלווים. החברה הוקמה במטרה לתת מענה הולם לכל עובד על מנת שיתכנן כראוי את הפרישה לגמלאות.
אנו מאמינים כי אדם צריך לדאוג לא רק לפרנסתו, אלא, ובעיקר, לרווחתו הכלכלית, החברתית והנפשית.

​הצוות הניהולי של ארגון א.ח.ר 

חגית גיורא

​חגית גיורא היא שותפה ומנהלת בארגון א.ח.ר, בעלת תואר שני במנהל ציבורי ועוסקת בעיצוב, בפיתוח ובהנחיית תוכניות הדרכה בארגונים רבים ובהנחיית קבוצות. היא בעלת ניסיון עשיר בהקמה ובליווי מרכזי מכירות ושירות בארגונים פיננסיים. לחגית יש ניסיון רב בהטמעת תרבות מכירה ושרות מוכר במערכות בנקאיות ובארגונים מסחריים.

טלי גרינקר

טלי גרינקר היא שותפה ומנהלת בארגון א.ח.ר, יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. טלי היא  בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית. יש לה ניסיון עשיר בניהול משאבי אנוש,בליווי ובהקמת מערך משאבי אנוש באירגונים. עוסקת בליווי ארגונים בתהליכי פרישה, בהטמעת שינויים ארגוניים,  באימון מנהלים ובפיתוח צוותי משימה ועבודה.

איריס לבון

איריס לבון היא שותפה ומנהלת בארגון א.ח.ר ובפרישה א.ח.ר.ת. איריס היא פסיכולוגית קלינית בכירה, פסיכולוגית רפואית ,יועצת אירגונית ומנחת קבוצות, היא  בעלת ניסיון עשיר בליווי ארגונים בתהליכי תכנון פרישה מהעבודה, בהטמעת שינויים ארגוניים, באימון מנהלים ובליווי אנשים במצבי משבר, שינוי ומעבר.

כתבו עלינו