ייעוץ פיננסי לפרישה  I  תכנון

 

 

ייעוץ פיננסי לפרישה – כי גם בפרישה אפשר לחיות ברווחה!

 

תכנון נכון חייב להתחיל מיום העבודה הראשון. כולנו מתחילים צעירים ואנרגטיים ולא חושבים על המחר . עם העלייה בתוחלת החיים, חלק משמעותי מחיינו הם חיינו הבוגרים. פורשים רבים חיים כשליש מחייהם כפנסיונרים. תכנון מוקדם של תקופה זו,  יבטיח איכות חיים בפרישה.

 

עזיבת העבודה והיציאה לגמלאות היא אחד האירועים המשמעותיים בחיי כל אחד. שלב הפרישה לגמלאות קשה מכמה בחינות, אך ההיבט הכלכלי הוא הקשה ביותר. המעבר ממעמד של עובד המקבל משכורת למעמד של גמלאי המתפרנס מהחסכונות ומקרנות הפנסיה שחסך מחייב היערכות ותכנון פיננסי. בפרישה א.ח.ר.ת מסבירים כי החשיבות של תכנון פיננסי לקראת פרישה נובעת מהעובדה שלעתים רבות קשה לתקן טעויות והחלטות שגויות.

אל תעשו טעויות שלא תוכלו לתקן, בואו עוד היום לקבל ייעוץ פיננסי לקראת הפרישה.

 

ייעוץ פיננסי לפרישה – כדי ליהנות מביטחון כלכלי

 

ייעוץ פיננסי לקראת פרישה יבטיח כי גם בתקופת הפנסיה תוכלו להמשיך ליהנות ממקורות כספיים שונים, לנהל נכון את ההוצאות וליהנות מרמת חיים נאותה שתיתן מענה לצרכים שלכם ושל בני המשפחה.

חשוב להכיר את הנתונים ואת המקורות הכספיים העומדים לרשותכם.

יש לחשב את אחוזי הפנסיה הצפויים בעת הפרישה מהעבודה בהתאם לשנות הוותק שנצברו בקרן הפנסיה. תופתעו לגלות כמה אנשים פורשים ולא יודעים מה תהיה גובה הגמלה החודשית שלהם. כאשר תדעו את גובה הגמלה הצפויה ואת מקורות ההון העומדים לרשותכם תוכלו להיערך לקראת השינויים הכלכליים הצפויים.

חשוב להעריך את רמת ההוצאות החודשיות בהתאם לצרכים.

יש להביא בחשבון כי בתקופה זו הצרכים הכלכליים משתנים, אנו נוטים להוציא יותר כסף עבור בילויים בשעות הפנאי וגם ההוצאות הרפואיות עלולות  לעלות בשנים אלו. את סדר העדיפות הכלכלי של המשפחה יש לחלק לפי שתי קטגוריות עיקריות, הכרחי ורצוי. בהתאם להכנסה החודשית ולהוצאות הצפויות נוכל לבנות את התקציב החודשי.

ייעוץ פיננסי לפרישה יכלול גם את כל הטבות המס המגיעות לכם בעת הפרישה מהעבודה. תכנון מס מקצועי ונכון עשוי להגדיל את ההכנסות, חוסר תכנון עלול לגרום להפסד כספים רב.

לא תמיד מומלץ למשוך את כספי הפרישה בבת אחת, ואם משכתם חשוב לתכנן איך להשקיע אותם. מאות אלפי השקלים שתקבלו בעת הפרישה עלולים להעניק לכם תחושה מדומה של עושר. מחקרים שנעשו במהלך השנים האחרונות מעידים כי כספי הפרישה נעלמים מהר, בדרך כלל עד שלוש שנים מיום הפרישה. כדי להימנע ממצבים אלו חשוב לבחון אמצעי השקעה שיאפשרו תזרים שוטף של הכנסה קבועה.

ייעוץ פנסיוני לקראת פרישה יעזור לכם להיערך נכון לתקופה שלאחר היציאה לגמלאות. בעזרת היועץ תוכלו לבצע הערכה של ההון העומד לרשותכם, להכיר את הצרכים הכלכליים החדשים, את היכולות הכספיות וללמוד לדעת להתנהל נכון ביום יום.

צוות המומחים של פרישה א.ח.ר.ת מזמין אתכם לקבוע פגישה עם המומחים המובילים בתחום של ייעוץ פנסיוני ופיננסי לקראת הפרישה.

 

 

 

אל תהססו, תכנון נכון ומקצועי יאפשר לכם ליהנות מרמת חיים גבוהה ולהתמודד בהצלחה עם אתגרי הפנסיה.

 

 

 

 

ליצירת קשר לחץ כאן