ייעוץ לארגונים לקראת פרישת עובדים 

פרישה א.ח.ר.ת: לתכנן ולנהל אחרת פרישת עובדים.

 

ייעוץ לארגונים לקראת פרישת עובדים  – עצות מעשיות, הדרכה והכוונה לאיכות חיים בפרישה.

 

ארגונים רבים נדרשים לתת את הדעת על האופן שבו הם מטפלים בעובדים שהגיעו לגיל הפרישה. האופן שבו מטפל הארגון בפורשים מקרין על העובדים הממשיכים לעבוד, תורם לתחושת הערך של העובדים ומסייע לעובדים  העומדים בפני אחד השלבים המהותיים בחייהם. העזרה בתהליך הליווי של הפרישה חיונית לשמירה על המוניטין של הארגון בעיני העובדים.

פרישה א.ח.ר.ת, מתמחה בפרישת עובדים בארגונים גדולים ומלווה עשרות ארגונים ומפעלים בתחום זה במשך שנים רבות. מכתבי התודה שמקבל הארגון הן מהמנהלים והן מהפורשים מעיד על הנחיצות של ייעוץ לקראת פרישה ועל החשיבות הרבה שלו.

 

כל הסיבות שישכנעו גם אתכם להזמין את המומחים של פרישה אחרת

 

ייעוץ לקראת פרישה לארגונים יעניק שקט ארגוני במהלך תהליכי  פיטורי עובדים או פרישה מוקדמת .

הייעוץ מתמקד הן בליווי המנהלים והן במתן תמיכה וליווי לפורשים מהעבודה. 

העברת הכלים והמידע הנדרש ומתן תשומת הלב לפורשים מונעת , עד כמה שאפשר, חוסר ודאות ואי שקט ארגוני בעת ביצוע הליכי הפרישה.

ייעוץ לארגונים לקראת פרישה מעניק להנהלת הארגון מידע, תמיכה וכלים פרקטיים לביצוע תהליך הפרישה ומכין את הפורשים לשלב המעבר באמצעות פיתוח מודעות לתהליכים המתרחשים במעבר מעולם העבודה לתקופת הפנסיה.

 

בקורסי ההכנה לפרישה מקבלים הפורשים מידע רב בתחומים שונים הרלוונטיים לתקופת הפרישה כמו מידע בעניינים פיננסיים וכלכליים לקראת הפרישה, מידע בעניינים משפטיים כמו צוואות, ירושות והסכמי רכוש, מידע על תביעות לביטוח הלאומי, על תעסוקה בגיל הבוגר בעבודות התנדבות או במציאת הזדמנויות תעסוקתיות חדשות ודרכים לחיפוש עבודה למי שמעוניין בקריירה שנייה ומידע חיוני על ההשלכות המשפטיות במקרה של זוגיות חדשה. 

הייעוץ יקל על העובדים בהיבטים רגשיים ותעסוקתיים, יסייע להם בעת היציאה לגמלאות  ויפנה אותם לגורמים העשויים לסייע להם בתחומים הרלוונטיים.

 

בארגונים קטנים ובינוניים שבהם לא מתקיימים קורסי הכנה לפרישה, פרישה א.ח.ר.ת מציעה תכנית השתלמות בתחום, תוכנית שתעשיר את הפורשים במידע ובכלים חיוניים לניהול נכון של החיים לאחר הפרישה.

 

מי אנחנו?

 

פרישה א.ח.ר.ת הינה חברת בת של ארגון א.ח.ר הוקמה במטרה להכין כל עובד לקראת הפרישה לגמלאות ולתת לו מענה הולם בתחומים שונים הנושקים לנושא הפרישה.

 

צוות החברה מורכב מטובי המומחים והמרצים אשר צברו ניסיון רב בהכנה לפרישה, כל אחד בתחום שלו.

ההרצאות המרתקות, המידע הרב והכלים הרבים יעזרו לכם לצלוח את המעבר וליהנות מאיכות חיים בגיל הפנסיה.

המעוניינים להשלים את ההכנה לפרישה מוזמנים להגיע לפגישות ייעוץ אישיות בהתאם לצרכים האישיים של כל פורש.

 

 

להלן רשימת חלקית של הארגונים איתם אנחנו עובדים לאורך השנים :

 

מפעלי ים המלח ,בזק  ,טבע ,חברת חשמל ,משטרת ישראל ,המוסד לביטוח לאומי ,קק"ל, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, הבנק הבינלאומי, נמלי ישראל , משרד ראש הממשלה ,רכבת ישראל ועוד.

צרו קשר, אתם תיהנו והעובדים ייהנו!

 

 

 

ראה המלצות >>