יעוץ אישי

 

ייעוץ אישי לקראת פרישה – למי שמעוניין לחיות בכבוד וברווחה!

 

פרישה לגמלאות מסמלת סיום ופרידה מתבנית חיים מוכרת שנמשכה שנים ארוכות ומהווה נקודת התחלה לתקופת חיים חדשה. כל מי שפורש חש רגשות מעורבים, צער לעומת הקלה, ביטחון כלכלי לעומת אי ודאות כלכלית, עומס בשגרת החיים לעומת הפחד מהשעמום ועוד. זה לא חייב להיות כך. גיל הפרישה עשוי להיות התחלה של תקופת חיים חדשה ונפלאה. כדי ליהנות מתקופה זו חשוב להגיע מוכנים וערוכים עם תכנון פרישה נכון ומקצועי. אל תגידו לא ידעתי ואל תעשו טעויות קריטיות ובלתי הפיכות. צרו קשר עם ארגון פרישה א.ח.ר.ת, אנו מציעים לכם ייעוץ אישי לקראת פרישה במגוון תחומים, בתחום הפיננסי, בתחום התעסוקתי, בתחום הרגשי, באיכות שעות הפנאי ובמערכת היחסים הזוגית כדי לאפשר לכם חיים מלאי עניין, חיים של כבוד רווחה פיננסית גם בגיל הבוגר.   

 

ייעוץ אישי לקראת פרישה – גם לפרוש צריך לדעת איך

 

ייעוץ פיננסי לקראת פרישה הוא אחד הייעוצים העשוי לחסוך לכם הרבה כסף ולעזור לכם להימנע מטעויות בלתי הפיכות.

יועץ מקצועי יעשה סדר בכל מקורות ההכנסה שיעמדו לרשותכם בתקופת הפרישה וישקף את ההכנסה החודשית הריאלית לתקופת הפנסיה. יועץ מקצועי יפרוס לפניכם את אפשרויות ההשקעה של הכספים שתקבלו בעת הפרישה, השקעות שעשויות להניב רווחים, אך ללא לקיחת סיכונים מיותרים. חשוב גם לקבל ייעוץ בתחום הטבות המס המגיעות לכם, לתכנון מס נכון יש השפעה מהותית על כספי הפנסיה.

אם החלטתם לפרוש מרצון, חשוב להתייעץ ולברר האם מבחינה כלכלית כדאי לכם לפרוש, אם הציעו לכם מספר מסלולי פרישה, מהו המסלול המתאים ביותר, מה יהיה גובה ההכנסה החודשית לאחר הפרישה  ועוד.

 

ייעוץ זוגי - מערכת זוגית שבה שני בני הזוג עובדים מהבוקר עד הערב שונה ממערכת זוגית שבה  נמצאים בני הזוג הרבה שעות ביחד במשך היום. זה הזמן להשקיע בבניית מערכת יחסים חדשה ושונה. ייעוץ זוגי לקראת פרישה ינטרל מצבי תסכול ומתח ויבנה חברות חדשה.

 

ייעוץ תעסוקתי -אם החלטתם לפנות לקריירה שנייה ולהשתלב מחדש במעגל העבודה, ייעוץ אישי יבחן את המוטיבציה שלכם לקריירה נוספת, את האפשרויות העומדות בפניכם ויעזור לכם לקבל החלטה חכמה באיזה קריירה כדאי לבחור ואיך לממש את ההחלטה.

 

תכנון שעות הפנאי הוא אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני הפורשים. המעבר מסדר יום קבוע ועמוס לשעות פנאי רבות עלול ליצור משברים. אתם חייבים לבנות סדר יום קבוע וליצוק לתוכו תוכן. האם כדאי לפנות לפעולות התנדבות או אולי זה הזמן לנצל כישרונות חבויים ולממש חלומות.

 

בפרישה א.ח.ר.ת מתייחסים לכל אחד באופן אישי ומייעצים איך לממש חלומות, איך לנצל את הכישורים ואיך לעשות את ההבחנה בין הרצוי לבין המצוי.

 

צוות היועצים של  פרישה א.ח.ר.ת יעניק לכם מידע פרקטי וכלים רבים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

 

ככל שתקדימו להגיע לייעוץ, הפרישה שלכם תהיה מוצלחת יותר, נכונה יותר ואיכותית יותר.

צרו קשר, צוות המומחים של פרישה א.ח.ר.ת ממתין לכם, שמח לעזור!

 

 

 

לחץ כאן להתרשמות ממגוון המומחים של פרישה א.ח.ר.ת